Det är vi som ligger bakom Voady

Vår vision är att förändra frisörbranschen. Vi vill förenkla och förbättra din vardag.

Vår vision är att förändra frisörbranschen. Vi vet att branschen går att göra mer lönsam, att arbetsmiljön för frisörer kan bli bättre och att frisöryrket kan bli ett statusyrke igen.
 
Vi vill att ungdomar ska vilja bli frisörer, att erfarna frisörer ska vara stolta över sitt yrke och att kunder ska se sitt frisörbesök som en självklar helhetsupplevelse för både utseende och välmående.

Det är kärleken och tron på frisöryrket som är drivkraften bakom Voady. En digital plattform som blir ett verktyg för att öppna ögonen på såväl frisörer, leverantörer och kunder. Frisörbranschen kan aldrig bli helt digitaliserad. Det är det som är dess styrka när många andra branscher blir alltmer digitala.

Av frisörer. För frisörer.

Vi vet hur din vardag ser ut – för vi jobbar nämligen också i frisörbranschen. Dessutom har vi erfarenhet inom affärsutveckling, systemutveckling och entreprenörskap. Allt som behövs för att skapa en högklassig produkt!
Vår vision – din vardag.

Support

Support / Kundtjänst / Ny kund
support@voady.se060-7018090

Elina Abrahamsson

Kundtjänst/Support
elina@voady.se060-7018094Anslut till bokat möte

Alice Hoffmann

Kundtjänst/Support (Mammaledig)
alice@voady.se-

Elin Billebo

Kundtjänst/Support
elin.billebo@voady.se060-6063695

Johan Hugg

Utvecklare
johan@voady.se

Peter Lejon

Utvecklare
peter@voady.se

Erik Björn

Utvecklare
erik@voady.se

Simon Lundh

Utvecklare
simon@voady.se